Technologie

Najlepsze weselne atrakcje – fotobudka jako automat weselny

Jakie są tanie i popularne atrakcje weselne? Planując ślub każda para młoda powinna zainteresować się tym tematem. W końcu przyjęcie weselne powinno być przede wszystkim z rozmachem, a goście powinni być najedzeni i mieć zabawę przez cały czas.

Bardzo często pary młode decydujące się na atrakcje dla gości kierują się przede wszystkim kosztami. Jakie atrakcje weselne wybrać tak, aby nie zrujnować się finansowo?

Fotobudka — idealna atrakcja na ślub!

Dlaczego wynajęcie fotobudki to idealny pomysł na atrakcję weselną? Ponieważ fotobudka zapewni wielką radość gościom, a parze młodej nie przysporzy wielu kosztów. Fotobudka na wesele zapewni również wspaniałą pamiątkę dla gości i nowożeńców — w końcu wywołane zdjęcia można oprawić, czy powiesić w miejscu, które już na zawsze będzie przypominało piękne chwile.

Jednak należy się zastanowić, ile kosztuje taka atrakcja na wesele jak fotobudka? Wynajem fotobudki na 8 godzin to koszt niekiedy 1000 złotych. Możliwe jest wynajęcie na fotobudki na godziny, co na pewno zmniejsza koszty.

Ile tygodni przed weselem należy zarezerwować taką popularną atrakcję jak fotobudka? Warszawa i inne duże miasta, gdzie odbywa się wiele imprez, to miejsca, gdzie należy rezerwować fotobudkę nawet dwa miesiące przed ceremonią! Zalecamy więc młodym parom odpowiednie zaplanowanie atrakcji.

Wypuszczanie zwierząt hodowlanych na młodą parę

Co może być bardziej romantyczne niż wyjście młodej pary z kościoła w otoczeniu przepięknych hodowlanych białych gołębi lub kolorowych motyli? Trudno wyobrazić sobie scenę, która jest mniej fotogeniczna.

Wypuszczenie kilkunastu gołębi lub kilkuset motyli na pewno zrobi na gościach niesamowite wrażenie. Taki pokaz wymaga jednak spełnienia kilku warunków. Przede wszystkim, nie może być za gorąco. Temperatura nie powinna przekraczać 15-20 stopni Celsjusza. Jest to więc atrakcja jedynie dla par biorących ślub w sezonie wiosennym lub późno letnim/wczesno jesiennym.

Szwedzki stół ze słodkościami

Kto nie kocha słodyczy? Na pewno nie goście weselni! Zapewnienie słodkich żelków, cukierków, czy karmelków na weselu uszczęśliwi przede wszystkim dzieci, ale też i starsze osoby, które nie są amatorami weselnych wypieków. Taki stół z kolorowymi słodyczami będzie również wyglądał niesamowicie na weselnych zdjęciach.

Ile kosztuje taka atrakcja? Wszystko zależy od ilości i rodzaju zakupionych słodyczy. Nie jest to jednak bardzo droga przyjemność, a sprawi wszystkim wiele radości.

Dodaj komentarz